Reklam

PA700-PA1000 KULLANICILARI İÇİN ARAŞTIRDIK

Düğün ve eğlence sezonu başladı. Pa700 ve Pa1000 cihazlarımız tam takır çalışmaya ne kadar hazır? Sizler için gelişmeleri derledik...

21 Mayıs 2018 - 10:45 - Güncelleme: 21 Mayıs 2018 - 22:45

Değerli piyanistset.com ziyaretçileri;
Aşağıda gördüğünüz haberimizde Korg'un yeni cihazları olan Pa700 ve Pa1000 de bir takım yazılımsal problemler olduğunu. bu cihazların henüz yeni olduğunu ve kullanıcılardan alınacak geri bildirimlerle sorunların zamanla çözüleceğini dile getirmiştik.


Sizlere sağlıklı bilgiler verebilmek adına üye olduğumuz çeşitli yabancı forum sitelerinde de bu konunun sıklıkla işlendiğini görmekteyiz. 

Bu sorunların zamanla çözüleceği kesin olmakla birlikte düğün ve eğlence sezonun açılmış olması nedeniyle kullanıcılar gerekli düzeltmenin yapılması için oldukça büyük bir bekleyiş içindeler.

Birçok Pa1000 ve 700 kullanıcıları bizlere bu konuda bir gelişme olup olmadığını soruyorlar ve zannederiz ki bayiler de bu soru yağmuruna tutulmuş olabilirler.

Şimdi gelelim asıl meseleye;
BİR GÜNCELLEME YAKIN MI?
Çeşitli yabancı sitelerden edindiğimiz bilgilerden yola çıkarak değerlendiriyoruz ki; İtalya kökenli KORG Firmasının kullanıcılardan gelen geri dönüşleri dikkate aldığı, ekran resimleri dahi istediği ve sorun yaşanan setler ve menüler üzerinde çalışmaya başladıkları, KISA BİR ZAMAN SONRA yani muhtemeldir ki test aşamaları bittiğinde ilk güncellemeyi kullanıcılara sunacakları yönünde. (Piyanistset.com)

Zaten Korg'un bu taleplere, Yamaha'nın Genos cihazını piyasa sürüp ardından da kullanıcıları çok memnun eden güzel bir güncelleme yayınlaması sonrasında sessiz veya ilgisiz kalması beklenemez.

Bizler ve siz Pa1000 ve Pa700 kullanıcıları, karşılaştığınız sorunları güzelce analiz edip ilgili bayiilere uygun bir dille aktarmamız, işlerin hızlanması ve sorunların gerçekten çözümü için onlara yardımcı olmamızdır. Nitekim ürünlerin yabancı firmaya ait olması işlerin her zaman beklediğimiz gibi seri olması durumunu güçleştirmekte.
Biraz daha sabır diyerek çok yakında Pa1000 ve Pa700 için bir güncellemenin yolda olduğu hissimizi sizlerle paylaşarak bol kazançlı bir sezon dileriz.  (piyanistset.com ekibi)

Kaynaklar: 
http://www.korgforums.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=114159

http://www.korgforums.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=114188

http://www.korgforums.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=114120

Kaynak: http://www.korgforums.com
Bu haber 6073 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
. .