Reklam

Piyanistset.com Bir (1) Yaşında ;)

30 Aralık 2018 - 20:30 - Güncelleme: 31 Aralık 2018 - 08:49

Piyanistset.com 1 yaşında...

Değerli piyanistset.com takipçileri;

Sizlerin yoğun ziyareti ve bizlerin yoğun emeği ile sitemiz 1 yaşını doldurdu ve benzer siteler arasında dünyadaki yerini yüksek bir değerde almaya başladı.

Sitemiz dünyanın birçok ülkesinde popüler hale geldi, ilk kurulduğunda tüm web siteleri arasında 4 milyar sırada ve en sonlarda olan sitemiz sadece 12 ayda sizlerin ilgisi ile 4 milyardan 430 binlere yükselerek müzikal paylaşımlar arasında ilk sıralara doğru olan yolculuğunda hızla ilerledi.

Hiç şüphesiz sitemizin açık olması, üyelik şartı olmaması, linklere erişmek için yorum ve teşekkür zorunluluğu olmaması, her isteyenin sadece siteye girip setini bulup hiç bir koşul olmadan indirme linkine erişmesi ve daha birçok kolaylık sizler için tasarlandı.

Web TV sayfamızda arayıp bulamadığınız klavye dersleri,

Video galerilerde popüler klavye videoları ve güncelleme bilgileri, 

Kategori sayfalarında model model set paylaşımları,

KMP ve repertuar sayfalarımız, en güncel klavye ilanları, Ne nasıl yapılır yazılı görsel anlatımlar sizlerin kolayca erişimini sağlamak için tasarlandı.

Halihazırda sitedeki paylaşımların linkleri yüzde 99 sağlamdır aktiftir. Hatalı olanlar sizlerin geri bildirim yapmalarıyla anında düzeltildi. Set, bilgi konusunda her şahsi sorulara sosyal platformlardan  ve sitedeki yorumlar bölümünden hiç erinmeden tek tek ekibimizle cevap verdik. Böylece hem Avrupa'da hem Asya'da hem de ülkemizde popüler siteler arasında yerimizi siz değerli ziyaretçilerimiz sayesinde aldık.

Sitemiz her gün yeni içeriklerle sizlerle olacak. Desteklerinizle büyüyecek. Hiç bir zaman set indirme sınırı, üyelik şartı vs. gibi zorunluluklar olmayacak. 

piyanistset.com ekibi olarak yeni yılınızı kutlar, 2019 yılında da birlikte olmayı arzu ederiz. 

Bol müzikli günler...

Sitemizin günlük ziyaret edildiği ülkeler:
Bu haber 1215 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • admin
  3 ay önce
  Arslan Üstadım. Sitemizden set vesaire indirmek için üye olmaya gerek yoktur. Sitemiz herkese açık. direk linkleri dolaşın setinizi seçin indir bağlantılarından indirin. indirmek için üye olmaya yorum yazmaya teşekküre gerek yok. kolay gelsin
 • arslan
  3 ay önce
  selam ben uye olmak istiyorum yardimci ola bilirmisiniz
 • Admin
  1 yıl önce
  Teşekkürler üstad hep birlikte inşallah
 • muzisyen/deutschland
  1 yıl önce
  Allah devamini erdirsin insallah basarilarinizin dewamini diliyorum
 • elvin
  1 yıl önce
  mutlu yillara dilerim herkese
 • Admin
  1 yıl önce
  Teşekkürler üstad
. .