KORG PA4X O.S. NEXT V3

20 Ocak 2019 - 02:31 - Güncelleme: 20 Ocak 2019 - 03:08

Yeni O.S  Next V.3 ile ilgili tüm özelliklerin detaylı anlatımı aşağıdaki linklerde;

Listed for you all detailed information about New O.S. Next V3;

1.https://www.korg.com/tr/products/synthesizers/pa4x/v3.php

2.https://www.korg.com/tr/products/synthesizers/pa4x/page_1.php

3.https://www.korg.com/tr/products/synthesizers/pa4x/page_2.php


KORG Pa4X'inizi bir üst seviyeye taşıyın!
KORG, Profesyonel Düzenleyici Pa4X'in yeni devrimci işletim sistemini "NEXT" i duyurmaktan mutluluk duyar. Pa4X OS NEXT , bu cihazın grafik arayüzünde tamamen devrim yaratan ve müzikal yaratıcılığınızı daha yüksek bir seviyeye çıkarabilen yeni, güçlü fonksiyonlar ekleyen KORG Pa serisinin amiral gemisi olan Pa4X için yeni bir işletim sistemidir 

NEXT " sadece bir güncellemeden çok daha fazlasıdır, Pa4X'i tamamen yeni bir cihaza dönüştürür, böylece Arranger İş İstasyonları için referans standardını yükselterek gücünü ve kullanım çeşitliliğini arttırır.

Geleneksel olduğu gibi, KORG bu işletim sistemini ücretsiz olarak kullanıcılara ücretsiz olarak sunuyor. Aslında Pa serisinin ilk modellerinin sunumundan bu yana, KORG bu araçlarda her zaman ücretsiz yükseltme, yeni işlevler sunarak onları daha da fazla performans göstererek ortaya koydu. Aynı içeriğe sahip diğer şirketler bunun yerine yeni modeller yaratabilirdi. Profesyonel bir Düzenleyici KORG, yıllar içinde değerini ve verimliliğini artırarak büyümeye ve gelişmeye devam etmek üzere tasarlanmıştır.

KORG düzenleyicisindeki zaman içindeki değerinin korunmasının ötesinde bir diğer önemli unsur, kişisel verilerinizi her zaman kullanmanıza izin veren önceki modellerle uyumluluktur. Bu, repertuarında sesler, stiller ve diğer müzikal kaynaklar yaratmak için çok zaman harcayan herhangi bir müzisyen için çok önemlidir; yeni bir modele geçerek bunları kullanmaya devam edebilmek kesinlikle çok önemli bir konudur.

KORG Profesyonel Düzenleyiciler ile teknoloji müziğin hizmetinde!

Pa4X OS NEXT Şubat 2019 sonunda yeni cihazlarla satışa/ mevcut kullanıcılar ici için dağıtıma sunulacak

Pa4X için ücretsiz işletim sistemi güncellemesi "NEXT" tarafından sunulan ana yeni özellikler.

Yeni grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) - " Karanlık Işıltılı "

Profesyonel Aranjör Korg bir istihdam için ilk idi ekrandokunmatik ekranı çok daha basit ve doğal enstrüman Performer için etkileşimini sağladı. O zamandan beri, dünyadaki müzisyenler bu tür bir ara yüzün gücünü ve kullanım kolaylığını takdir etmiş ve kabul etmişlerdir.Pa4X OS NEXT bu yaklaşımı daha yüksek bir seviyeye taşıyarak aracı daha sezgisel ve kullanımı hızlı hale getirir; bu, yeni bir çalışma yöntemi öğrenmek zorunda kalmadan, doğrudan bu yeni ve gelişmiş kullanıcı arayüzünün (GUI) avantajlarından faydalanmadan yararlanır.
Pa4X OS NEXT , arabirim öğelerinin en mantıklı ve rasyonel düzenlemesini sunar, mümkün olan en kısa sürede tanımlanmasına ve ulaşılmasına olanak sağlar, ayrıca renklerin kontrastı sayesinde her bileşene kanıt ve farklı bir rahatlama vermeyi mümkün kılmıştır. önemi, enstrüman kullanımının verimliliğini ve genel sezgiselliğini arttırmak.

USER SAMPLE'ın doğrudan diskten okunması

KULLANICI SAMPLE hafızası şimdi 3 kat daha büyük! Aslında, şimdi , kalite kaybı olmadan tescilli sıkıştırma algoritmasını kullanarak 3GB olabilen 1,5 GB'lık KULLANICI Sample yeniligiyle.

"Keyboard setler" in kolayca kopyalanması
Keyboard Setlerini Şarkı Kitabının Stilleri ve Girişleri arasına kopyalayabilirsiniz, böylece bu verilerin yönetimini büyük ölçüde iyileştirirsiniz.

Legato Modunun Geliştirilmesi

"Parametreleri Mono Legato " ve " Portamento Zaman " a "yaparken daha gerçekçi monofonik yalnız aletleri yapmaya revize edilmiş Bağlantılı ". doğru zamanı ayarlama ve By Esneme notları bağlayan ses artık eşit en gerçekçi yürütme yapma oynanır. Ek olarak, bu özellik için yapılan iyileştirmeleri yeterince iyileştirmek için bazı yeni sesler eklenmiştir.

Çekme Çubukları bölümündeki iyileştirme

Elektromanyetik organın klasik sesi birçok müzikal stil için son derece önemlidir, bu nedenle Pa4X Drawbars tınısı, orijinaline daha sadık bir simülasyon elde etmek için daha da rafine edilmiştir! Sonuç olarak, sayfalarının grafikleri, tipik bir elektromanyetik organın konsolu gibi görünmesi için yeniden tasarlandı.

Yeni kayıt iletişim kutusu

RECORD düğmesine basarak, geçerli çalışma modundan bağımsız olarak, kaydetmek istediğinizi hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirsiniz. STYLES, PAD, HIZLI KAYIT SIRASI, MP3 kaydedebilir veya doğrudan CREATOR BOT'a erişebilirsiniz.

Geliştirilmiş Hızlı Kayıt modu

Quick Record , kendi şarkılarınızı yaratmanın STYLES'ieşlik etmek için kullanmanın hızlı yoludur Bu prosedür şimdi daha basit hale getirildi, kayıt sayfasını pratik olarak ana sayfa ile aynı tutarak, sadece karışımdaki bazı kayıt göstergelerini kullanarak yapıldı. Bu nedenle, parametre ayarı nedeniyle hiçbir yaratıcı veya ilham verici öğe kaybedilmez.

BAĞLANTILAR!

KORG nano kontrolör serisindeki küçük klavyeleri, kontrol yüzeylerini, vurmalı pedleri ve pratik olarak tüm modelleri bağlamak artık çok kolay! Bunları USB HOST bağlantı noktasına bağlayın, özel MIDI Ön Ayarını seçin ve bir Denetleyici Pedi, ikinci bir klavye kullanmaya hemen başlayın veya sesi uzaktan kontrol edin.

Ayrıca aynı anda birden fazla Şarkı Kitabı girişi seçme, seçilen Keyboard Setlerini kilitleme, MIDI üzerinden Synchro Start / Stop'u uzaktan kontrol etme ve elbette tüm enstrüman performans sistemini güçlendirme ve standartlaştırma özelliğini de ekledik. 


Kaynak:https://www.korg.com/it/products/synthesizers/pa4x/v3.php

Kaynak: https://www.korg.com/it/products/synthesizers/pa4x/v3.php
Bu haber 2476 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..