Reklam

PA MANAGER 1.5 GB NEXT GÜNCELLEMESİ DAHA MAKUL BİR ÜCRETLE GELMELİ!

08 Mart 2019 - 15:39 - Güncelleme: 09 Mart 2019 - 22:39

    Bilindiği üzere Korg NEXT güncellemsi 1.5 GB RAM ile geldi. Akıllara ise SET düzenleme programı Korg Pa Manager'in 1.5 GB ram için güncellenip güncellenmeyeceği sorusu geldi.

Öğrendiğimiz kadarıyla Pa Manager şu açıklamayı yaptı;

    Pa manager v3.2 çıkacak ama RAM eskisi gibi 400 MB ile kalacak, sadece Next ile gelen Sayfa eklemesi gibi küçük ilaveler yapılacak.

    VEYA

    Pa Manager v4 çıkacak,  RAMdesteği 1.5 GB olacak ancak V4 için 50 Sterlin ekstra talep edilecek. (Yaklaşık 400 Türk Lirası)

    Şimdi şöyle düşünmek gerekir, KORG firması ücretlerini ödeyerek satın aldığımız Pa4x için 1.5 GB RAM destekli güncelleme yaptı ve bu güncelleme için ücret talep etmedi, Mevcut 4X kullanıcılarına ücretsiz dağıttı. Nihayetinde Korg kendi ürününü güncelledi.

    Öyleyse bir önceki versiyonu ücretiyle satın aldığımız Pa Manager yazılımcıları da 1.5 GB Ram destekli Pa Manager güncellemesini aynı şekilde evvelden satın almış kullanıcılarına  Türkiye şartlarında yüksek bir ücret olan 50 Sterlin yerine, daha makul fiyatla sunabilir. (piyanistset.com)

    Aksi halde bunun tersi bir uygulama Program kullanıcılarını incitecektir.  

Program yönetiminin yaptığı ankete katılmanızı, görüşlerinizi uygun lisan ile iletmenizi tavsiye ederiz.

Anket Linki: https://www.facebook.com/korgpamanagerofficial


Bu haber 606 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sercan acar
  1 hafta önce
  uygun fiyat deil ücretsiz olmalı korg yeni org çıkarmadı sadece güncelleme yaptı ve ücret almadı aynı estetikliğii pa managerden bekliyoruz
 • Bahrtiar kamil
  1 hafta önce
  Selam uygun fiyat yapın olmayan herkez alsın mevcut arkadaslarada ücretsiz yenı gunceleme yapılmalı bırde pad olayınıda ayarlasız super olur rıtımı atınca otomatik o rıtıme ayıt pedlar gelsin